Upratovanie

Upratovacie služby sú na dosah aj na východnom Slovensku v rôznych mestách a ich okolí. Upratovacie služby Poprad si môžete rezervovať prostredníctvom našich kontaktných údajov, ktoré sú zverejnené na našej internetovej stránke. Pani upratovačka alebo ak to je potrebné a nevyhnutné upratovacia čata zavíta na vami určené miesto v dohodnutý čas, aby odviedla svoju bravúrnu prácu. Ide o čistenie a upratovanie podľa vašich požiadaviek a predstáv. Možno sa vám hodí vykonať klasické sobotňajšie upratovanie, ktoré zahŕňa utieranie prachu, vysávanie, umývanie podlahy a vy na to jednoducho popri všetkých vami vykonávaných povinnostiach, nemáte čas a už vôbec nie energiu.

pomôcky na upratovanie

Tak prečo danú situáciu nevyriešiť jednoducho, ako sa vám to práve ponúka a to objednaním si upratovacej služby vo vašom meste alebo v jeho okolí. Všetky potrebné pomôcky na výkon danej práce si naši pracovníci dovezú na dané miesto sami. Takže vy sa o nič nestaráte. Sprístupnite vašu domácnosť alebo kanceláriu, aby tam mohlo prebehnúť požadované upratovanie a máte to. Váš problém je vyriešený. Pracujeme aj počas víkendov aj cez sviatky. Vieme sa dohodnúť, pretože vaša spokojnosť je našou prioritou. Upratujeme neverejné, ale aj verejné priestranstvá.

upratovanie - jedna radosť

Čistenie po sťahovaní je pre nás hračkou, podobne ako aj upratovanie na miestach, kde sa stavia, kde je stavba v procese a zároveň, kde ja potrebné a nevyhnutné z času na čas daný priestor vyčistiť, aby sa tam mohlo pokračovať v danej práci. Ak vás zaujíma cena, pozrite si náš cenník, kde sú rozpísané ceny jednotlivých služieb, prípadne nás kontaktujte mailom alebo telefonicky. Radi vám zodpovieme dotazy k danej téme. S nami nemusíte mať obavy, vaša domácnosť sa bude po pár hodinách lesknúť a vyzerať dokonalo, presne tak, ako ju túžite mať. Uprataná, čistá, voňavá, pripravená na nasledujúce bežné aktivity, ktoré bežný deň prináša.