Za málo peňazí veľa muziky

Zbožňujem kvety či balkónové či lúčne všetky záplava kvetou už sa neviem dočkať že všetko začne voňať. Neznášam keď začne rásť trochu trávička hneď to kosia ako magori ničia hneď všetko to je ale systém od starostky obce chorá je asi na … hlavičku keď káže furt kosiť voľakedy bola iná vo funkcii to bol tiež prípad sám o sebe ale aspoň tak často nekosili debili. Som tu opäť trochu som pospala bola som unavená a nebolo mi dobre od žalúdka pálilo ma čo mám zápal pankreas HISTAMIN potrebovala som to trochu naklepem písmenka keď sa veselo rozbehnú neposlušne dole kopcom o dome aj záhrade sa dá písať veľa že by sme chceli stromy v tvare BONSAJ alebo Anglický trávnik čo komu je po chuti.

aj za nie veľa peňazí sa dá kúpiť pekné veci

Tak aby voňal celý byť nemusí by každú cenu luxusný drahé veci načo dajú sa pekné kúsky kúpiť aj za menej peňazí. Je choré keď niekto si dá robiť za niekoľko euro na mieru kuchyne , kúpeľné veď sú krásne kuchyne aj kúpeľne za pár euro aj kuchyňu som videla krásnu za celkovú cenu okolo 550 eur a nepotrebujem drastickú opachu za 5000 eur vidieť že tí ľudia asi nemajú dať kde peniaze šibnutí je to na hlavu postavené. My máme klasický nábytok myslím štýl a stále moderný dizajn nepotrebujem prepchatý byť veľkým nábytkom je to nechutne. Stačí si kúpiť časopisy o nábytku alebo nebiť starinár mať vkus . Neznášam preplácané byty bez vkusu ako aj sused má 3 izbový byt a menej miesta než mi a my máme 2 izbový byt máme tiež veľa nábytku ale on má to tak preplnené tmavé a nechutné no horor no každého vec ako si zariadení urobí tak má.

domček domček kto tebe býva

Ako sa hovorí koľko chutí toľko ľudí to je tak vo všetkom. No my by sme sa zbláznili v tom ich byte ešte aj psa tam majú des. Ja nemám svoju izbu alebo pracovnú miesto lebo máme jednoizbový byť ale veľký ako dvojizbový 41 m štvorcových metrov, My keď sme hľadali byť des aké sú niektoré byty ako drevené WC vonku malé by som sa tam zbláznil človek. Už budem pomaly končiť som takmer na konci článočku. Chcela som síce dnes cvičiť no už nebudem lebo je veľa hodín a za hodinu doučujem tak len ozaj na rýchlo už to dopíšem pozriem si ešte dáke čižmy v hnedej farby ale chcela som aj červené alebo zelené.