Nakupuj predávaj šmelina biznis

Ja som včera objednala známky Anjela a COVOD 19 zámky sú zaujímavé dá sa na tom zarábať majú hodnotu tak aj mince. Je to dobrý biznis. Došiel mi dnes AVON aj ORIFLAME. Kamoške došiel balík za 46 ale mala som tam pár veci aj ja ruže na pery, ceruzky a zrkadielko. Všetko je dobrý biznis len ani musí mať na to ľudí byť FILATELISTA. Ja chcem do budúcnosti. Všetko dobre keď k tomu rozumiete spolupracujete na tom. Nie je síce všetko zlato čo sa ligoce všetko si vyžaduje svoj čas. Dnes neviem koľko stihnem písať lebo mám aj iné povinnosti hádam stihnem aspoň dva napísať články zajtra tu budem dlhšie. Chcem sa prihlásiť na TV nové tváre je tam akcia 5 eur pretým bolo 15 eur chcela by som pracovať na projekte nejakom seriály na reklame či filme a na fotení.

mince ako biznis

Všetko sa zužitkovať postupne jaj kedy bolo možne aj iné články písať a viac zaplatené bolo by to super. ja milujem svoju prácu len nie to až tak platené ako by si človek predstavoval. Kamoška si príde pre balík jaj keby že mám veľa ľudí to by bol biznis teraz čo sa týka objednávky kozmetiky mám pár ľudí to robím skôr už len tak pre pár ľudí známych. Dávam od znova na veštenie pretým som sa k tomu venovala kamoška to robí roky mám viacero takých prác čo by som chcela robiť. Mňa by bavilo aj mať svoju vlastnú mini reštauráciu kde by sa robili aj zákusky ale zameraním na vegetariánskej kuchyňu je takto reštaurácia v Nitre aspoň bola neviem či to funguje to bola Vegán reštaurácia občas som tam zašla ale veľmi veľa sa pomenilo alebo zrušilo vieme aký svet sa žije aká doba chorá mám pocit že beznádej.

biznis žena

Ale nebudem negatívna aj keď je to tak. No pokiaľ tam budú tí čo sú nebude to dobre myslím tých hore . Ja by som chcela predávať aj oblečenie ako z druhej ruky včera som si kúpila tak topánky za babku za 5 euro aj oblečenie po 4.50 kus je online obchod kde sa dá predávať je to obchod z druhej ruky mala by som také veci čo by som vedela predať získať na tom nejaké to euro celkom sľubné to vyzerá. uvidíme ako sa podarí všetko čo chcete robiť musíte si naplánovať dnes je všetko o peniazoch otrasná doba. Keby nám peniaze padali zhora nadol myslím z neba na mesto dažďa nebolo by zle len to je nereálne len ako sen to je.