Nevera?

Bola som môjmu manželovi neverná ale nevera sa fest nevydarila. Niekedy my ženy máme také predstavy, ale ono prišlo obrovské sklamanie. Dlhodobo som si s týpkom písala, a posielali sme si šteklivé fotografie. Sakra ja sa tak tešila na ten deň D, len mi do toho krásneho dňa vliezla menštruácia. No tak ten deň D sme odložili. Písanie pokračovalo, bola to taká sila sa s ním stretnúť. S manželom máme snáď po 12 rokoch krízu neviem, ale jednoducho som mala chuť si písať s iným ala nie muža podviesť. Chuť bola ale mocná, keď sa podarilo sa s týpkom stretnúť, tak ja som padala do kolien. Tešila som sa. Navoňaná som vyrazila s úsmevom na tvári a šťastná za ním.

s

Ako inak ako sme mali sex na hoteli. Zbesilo sme sa na seba vrhli. Ale čo to? Normálne na mňa vybalil smradľavého. Mňa bolo z toho zle. Povedala som mu nech sa nehnevá, ale že sa mi urobilo nejako zle a že musím ísť na vzduch a odišla som dom. Doma som preplakala vedro. Taký prasa a priťahoval ma len vzhľadovo, nikdy som k nemu úplne nemala možnosť ho oňuchať. Teraz mám také výčitky. Našťastie k ničomu nedošlo. Pre mňa ponaučenie. Môj muž na mňa snáď niečo spoznal. Že som smutná ale že mi to pristane.

s

Začal ma hladkať a zatiahol ma do spálne a tam sme mali sex ako nikdy za našich 12 rokov a ajhľa. Ja som sa doňho snáď zamilovala a toto je pre mňa vlastne aj veľké poučenie, že nevera sa nevypláca a že je stokrát lepšie s partnerom komunikovať a riešiť všetky problémy. Pretože pokiaľ vo vzťahu nie je komunikácia, tak skôr alebo neskôr ten vzťah stroskotá a to je naozaj čistá pravda a presne na tomto príklade sa to ukázalo. Uvedomila som si, že svojho muža milujem a že by som o neho v žiadnom prípade nechcela prísť kvôli nejakej nevere, ktorá ani nemala zmysel. A odvtedy zastávam názor, že nevera je pre mňa sprosté slovo av žiadnom prípade na neveru ani nemyslím.