Zmena životného štýlu pomôže vašej mužnosti

Problémy s erekciou vznikajú z viacerých dôvodov. Jedným z nich, ktorý je zároveň i ten najčastejší, je nesprávny, respektíve nezdravý životný štýl. Pred tým, ako začnete robiť paniku, preto vyskúšajte urobiť malé zmeny a uvidíte sami.

Muž bežiaci po pláži

V zdravom tele zdravý duch aj potencia
Pohyb je základom, ako pre celkové zdravie, tak i pre mužskú potenciu. Ideálne sú športy, respektíve pohybové aktivity, pri ktorých dokážete rozhýbať celé telo, teda ho prekrviť. Hovoríme napríklad o bicyklovaní, behu, či skákaní cez švihadlo. Ak nemáte fyzickú kondíciu, môžete pokojne začať s turistikou, či dlhšími prechádzkami a pomaličky pridávať na otáčkach. Pre mužov, ktorý nemajú problém ani so „ženskými športmi“ je tu napríklad aerobik.

Strava je základ
Zdravé stravovanie je základom všetkého. Čo presne jesť a čo naopak nejesť, je veľmi ťažká otázka. Mali by ste sa snažiť najmä o to, aby bol váš jedálniček čo najviac vyvážený. Nemala by na ňom pravidelne chýbať zelenina, ovocie, strukoviny a taktiež ryby. Mäso môžete pokojne jesť. Dávajte si ale pozor na to vyprážané, alebo príliš mastné.

Riešte svoje zdravotné problémy
Je dôležité, aby ste riešili aj svoje, iné zdravotné problémy. Napríklad taký vysoký krvný tlak má na mužskú potenciu priamy a veľmi zásadný vplyv. Svoje zdravie jednoducho nesmiete zanedbávať, a to v žiadnom smere.

Muž držiaci hamburgery

Môžete si trochu pomôcť
Ak vaše problémy s erekciou pramenia z nesprávneho životného štýlu, musíte sa pripraviť na to, že nepominú zo dňa na deň ide o dlhodobú zmenu, na ktorej musíte naozaj svedomito zapracovať. Do doby, kým do tohto štádia dospejete, môžete siahnuť aj po malej pomoci. So slabou erekciou vám pomôžu aj lieky. Ak nechcete chodiť k lekárovi a užívať tie na lekársky predpis, vyskúšajte napríklad generikum lieku Cialis, ktorý je určený na problémy so slabou, alebo krátko trvajúcou erekciou.