Toto je pre vás to najlepšie

Keď viete ako na sex, viete určite veľmi dobre aj to, že niekedy je s ním naozaj veľmi veľa starostí. Ženy vedia, že dostať chlapa do varu je nič. Ale muži si neuvedomujú, že so ženami to už také jednoduché predsa len nie je. Muži podceňujú silu predohry. Muži podceňujú silu toho, že jednoducho nám nestačí jedna pusa, aby sme boli na všetko pripravené. A jednoducho to chce občas iba čas a o nič iné poriadne ani nejde. Asi je jasné, že niekedy sa proste musíte rýchlo rozhodnúť, aby boli veci super a nie každý je s tým stotožnený. Teraz už ide len o to, aby to pochopili aj muži, no nie? A tým niečo vysvetliť. Nuž, občas je to skutočne úloha hodná Herkula.
padající léky

Skús si nejako pomôcť

Mnohí muži to tiež vzdajú hneď na začiatku. Majú pocit, že keď to jeho partnerke nejde a nejako sa nevie uvoľniť, je automaticky hneď problém v nej a oni s tým už nebudú robiť nič. No a to je teda poriadny omyl. Keďže by ste s tým mali niečo robiť, všetko záleží v prvom rade od toho, čo je pre vás naozaj podstatné a vďaka čomu sa vám zdá, že môžete robiť veci lepšie. A keď chcete, aby vám a vašej partnerke niečo pomohlo, možno by ste sa mali pozrieť na oral jelly. Jasné, že to možno za začiatku nie je nič, za čím by ste sa otočili, ale počkajte si. Uvidíte, že to bude to najlepšie, po čom ste kedy túžili.
dívka v dešti
Niekedy sa jednoducho musíte postaviť za to, čo je pre vás najdôležitejšie. A keď to urobíte, zrazu možno zistíte, že presne na tomto vám malo záležať celý čas. Keďže by ste si určite večer pre seba chceli užiť, je jasné, že najlepšie, čo môžete urobiť je, keď urobíte všetko pre svoju spokojnosť a všetko pre spokojnosť svojho partnera. Záleží naozaj len na tom a verte tomu, že nakoniec to bude všetko aj tak hlavne o vás, tak už nečakajte a urobte to. Musíte sa proste rozhodnúť, aby boli veci naozaj super a toto je dôvod, ktorý vám vo všetkom pomôže.