Schovajme úspory do pokladničky

Joj tie naše financie raz dva sú fuč je to ako keby sme šibli čarovným prútikom. Urobíte nákup len klasický niečo na varenie poplatíte poplatky a peniaze dôchodok či výplata je fuč. Je síce rozdiel niektorí jajkajú a v pritom majú obrovské platy a nie jeden. Tak by som radšej ticho. Ja aby som mohla existovať musím mať viac prác . Nedbala by som šibnúť prútikom aby sa začali liať ako dážď. Myslím si najlepší biznis je veštenie. Naše financie sú ako začarovaný kruh je to otras. Nedbala by som aby ľudia čo sú zle na tom finančne mali možnosť príspevku celoživotného aspoň minimálnu mzdu. Bez toho aby si niečo urobil resp. Máme rôzne finančné typy ako je BITKOM. Máme tiež finančné vzťahy zaradujeme do toho rôzne  fondy. Voľakedy boli aj cenné papiere. Aj rôzne podvody pyramídové hry či BNG INVEST sú v tom aj poškodený ľudia ktorý prišli o všetko ale tak im treba keď boli hlúpi.

ekonomika má rásť nie padať

Aspoň vidíme aký sú ľudia bohatý. Teraz to čakám že to príde lebo druhý pilier má problémy ľudia tam prichádzajú o peniaze a nie malé. Ha ha starý rozum sedliaka by bolo dobre mať že peniaze si šetriť do pančúch či iný spôsob. Ľudia by mali pohnúť rozumom len to by museli inak myslieť. Financie môžeme nazvať tiež náuka  odbor ktorý mnoho ľudí študuje ekonomika sa to nazýva. Poviem vám pravdu nikdy by som neštudovala tento odbor lebo ma to nebaví. Vždy ma lákalo úplne iné. Vždy ma lákala kozmetika či prírodne vedy alebo psychológia či učiteľstvo. Mne sa páči je to celkom zaujímavé ako odbor veštenie. Lebo sa tam dá naučiť veľa vecí nie ste pri jednom bode nestojíte na jednom mieste. Má to mnohé dobré klady samozrejme biela mágia neuznávam čiernu mágiu tá je nebezpečná. Čo sa týka finančnej teórie zasadili sa do nej rôzny predstavitelia napr. H.M. M či E. F a iný.

starodávne mince

Aj moderné ponímanie môžeme sem zahrnúť tzv. manažment tzv. finančných poradcov ktorý velice chcú poradiť ako šetriť to je už len magor ktorý na to skočí . Mohli by sme sa dohodnúť že ja mu dám svoj mini plať drobné a svoj mini invalidný dôchodok a opýtam sa finančného manažéra či by si ušetril to by asi jedol vzduch podotýkam a chodil by zaručene nahý ako cisár v rozprávke o CISAROVYCH NOVYCH SATACH. My ledva existujeme no ja sama by som neprežila nakoľko kvôli zdravotným problémom a nie malým od chorej chrbtici tiež kĺbov taktiež žalúdka a pod nemôžem robiť náročnú prácu ktorá je fyzicky náročná jedine v sede teda tie čo som hore vyššie menovala lektorstvo – učiteľstvo alebo prácu čo je len HOME OFFICE čiže z domu. Idem na nákup potrebujem viac vecí aj zeminu dokúpiť nakoľko som včera sadila presadila bylinky a pod a mám málo.