Potrebujete vyčisť svoj drahocenný dopravný prostriedok?

Potrebujete vyčisť svoj drahocenný dopravný prostriedok? Ručná autoumyváreň Dubnica nad Váhom Vám ponúka veľmi ochotné profesionálne umývanie a kompletné vyčistenie vašich milovaných dopravných prostriedkov. Naša automobilová organizácia Ručná autoumyváreň Dubnica nad Váhom spolupracuje so spoľahlivou anglickou kozmetikou so zaujímavým názvom AUTOGLYM a ďalšie veľmi spoľahlivej kvalitnej talianskej značky MAFRA, ešte táto automobilová má mnoho ďalších kvalitných produktov ako sú pH-neutrálne šampóny, 2 vedrá, a veľmi jemné a bezpečné mikrovláknové utierky.

Aká-je-správna-starostlivosť-o-disky

Autoumyváreň nie je iba o čistený vašich automobilov ale aj o ďalšie dopravné prostriedky ako sú aj všetky druhy motoriek ktoré vy poznáte, postaráme sa aj o vaše každodenné drahocenné bicykle. Na všetky vaše dopravné prostriedky Vám samozrejme aj vyčistíme vaše disky a pneumatiky ako si vy klient prajete.

2016_7_2

Naša organizácia sa s vami postará s profesionálnym prístupom od začiatku až do konča našej služby za veľmi výhodnú dobrú cenu, naša profesionálna organizácia sa postará aby vaše auto, motorka, bicykel, vyzeralo ešte lepšie keď ste si dopravný prostriedok vy kupovali. Ručná autoumyváreň Dubnica nad Váhom sa vie postarať o váš dopravný prostriedok za veľmi výhodnú cenu ktorá sa Vám bude veľmi páčiť, a hlavné za vás veľmi krátky čas bude vaše milované auto, motorka, bicykel, skúter umyté, vyleštené, vyčistené.

Ručná autoumyváreň Dubnica Pitstopservis je dostatočný schopný Vám vyčistiť váš dopravný prostriedok všade kde si vy prajete, organizácia Vám nepoškodí lak a nepoškodí Vám absolútne nič nemusíte mať žiadne obavy, pracujú iba skúsení pracovníci čo vedia čo majú robiť s vašim dopravným prostriedkom. Pracovníci v Ručnej autoumyvárňi je odborný, profesionálny, spoľahlivý a hlavné pracujú na vysokej kvalite v ich automechanickom odbore.