Neklape vám to v posteli? Je to na vás, milé dámy

Problémy s erekciou trápia až štyridsať percent mužskej populácie. Môže http://techbox.dennikn.sk/macos-high-sierra-ma-skrytu-chybu-ktora-umoznuje-pristup-k-vasmu-pocitacu/ to znieť neuveriteľne, no v skutočnosti je to naozaj tak. Tieto problémy môže mať dokonca váš partner len o nich nechce rozprávať. Je možné, že potajomky užíva tabletky na erekciu a vy o tom nemáte ani to najmenšie tušenie. Druhým prípadom je, že o jeho ťažkostiach viete. Milé dámy, aj keď môžete mať pocit, že ide o čisto mužský problém, pravda je úplne inde. Zdravá erekcia vášho partnera, je najmä vo vašich rukách.

Žena v spodnej bielizni ležiaca v posteli

Nevyvolávajte v ňom pocit menejcennosti

Niektoré ženy majú tendenciu pri problémoch v posteli, svojho partnera doslova ponižovať. Niekedy si to možno ani neuvedomujete. Stačí pohľad, či pre vás nevinná ironická poznámka. Je pravdou, že ženy nebývajú na seba až tak citlivé. Teda čo sa tejto témy týka. Minimálne to nedávajú tak okato najavo. Pre mužov je ale zlyhanie v posteli totálnou katastrofou. V podstate to vyplýva z ich podstaty. Samec má v prírode v podstate iba jednu kľúčovú úlohu, a to rozmnožovanie. Preto to svojmu partnerovi nemôžete zazlievať. Zapamätajte si, že čím viac „dávate svojho partnera dole“, tým väčšmi zhoršujete jeho problém.

milostná poloha

Ako môžete vášmu partnerovi pomôcť

Zlepšenie erekcie Lacné generiká máte naozaj vo vašich rukách. V prvom rade, by ste mali svojho partnera dostatočne upokojiť a ubezpečiť, že vám jeho problém neprekáža. Verte, že prvá myšlienka mnohých mužov, pri zlyhaní tohto typu je, že im utečiete za iným, „zdatnejším“ samcom. Snažte sa s ním o tejto téme rozprávať a určite si zo svojho milovaného nerobte žarty. V neposlednom rade, by ste sa mali pokúsiť čo najviac spestriť váš intímny život. Môžete vyskúšať erotické oblečenie, rôzne pomôcky, alebo sa milovať na netradičnom mieste. Niekedy stačí zmeniť naozaj zopár drobností a problémy s erekciou sa stanú minulosťou. Verte, že budete spokojní obaja.