Náušnice ako doplnok

Starostlivosť o zovňajšok by malo patriť ku každodennej rutine všetkých žien. Upravené vlasy, prirodzený make-up a štýlové oblečenie sú samozrejmosťou. Čo vám však dodá ten správny šmrnc sú doplnky. Šperky pre dokonalý vzhľad. Ku každému outfitu či už do práce, na oslavu alebo len tak do obchodu by ste nemali zabúdať na nejaký šperk. Retiazka na krku, náramok, prsteň, náušnice? Práve náušnice patria k najčastejšie zvoleným šperkom. Dokonale vám zvýraznia tvár a upútajú každého.

istockphoto-596083884-612x612

Aké náušnice zvoliť?

Výber náušníc vôbec nie je jednoduchý. Dôležité je, aby ste brali ohľad na svoj vek. Zatiaľ čo mladé ročníky si môžu dovoliť takmer hocičo, pri starších dámach sa volia decentnejšie kratšie šperky. Na výber je veľké množstvo štýlov, veľkostí a farieb. Na bežné nosenie sú vhodné malé napichovacie náušničky. Pri plesoch, či iných väčších akciách nič nepokazíte výraznými, mohutnými, dlhými náušnicami. Stále sú v kurze aj kruhy a čím väčšie, tým lepšie. Pri nevýraznom oblečení môžete zvoliť aj farebný kontrast. Farebný kamienok sa bude na vašom uchu krásne ligotať a zaujme už na desiatky metrov.

istockphoto-1145185972-612x612

Nie každý je ochotný a hlavne si nemôže dovoliť niekoľko typov zlatých náušníc. Pokiaľ hľadáte náušnice na každodenné nosenie najlepšou variantou sú strieborné náušnice. Cenovo sú oveľa výhodnejšia a stále pôsobia luxusne. Nespôsobia vám ani žiadne zdravotné problémy ako býva zvykom pri lacných bižutériách. Cena strieborných náušníc závisí od typu, pre ktorý sa rozhodnete. Množstvo použitého striebra a náročnosť prevedenia sa taktiež odzrkadlia na výške ceny.

Aj malým detailom, akými sú náušnice dokážete okolie očariť. Cenovo dostupný doplnok by určite nemal chýbať ani u vás. Pri výbere šperkov však myslite na jedno. Menej je niekedy viac a prekombinovaním môžete svoj výsledný vzhľad skôr pokaziť.