Mužskí problém za ktorý sa netreba hanbiť

Erektilná disfunkcia dnes trápi vysoké percento mužov. V niektorých prípadoch ide o psychický problém, ktorý dokáže vyriešiť psychológ, či sexuológ. Niekedy však môže ísť aj o fyzické príčiny. Tieto problémy sa môžu taktiež prejavovať rozdielne. Niektorých mužov môžu trápiť trvalo a pravidelne, u niektorých sa dostavia len raz za čas. Preto je veľmi dôležité, aby ste sa dobre pozorovali. Pokiaľ by sa problém s erekciou u vás začal objavovať pravidelne, netreba ho prehliadať.

nahota

Vyskúšajte niektoré z voľne predajných liekov

Ak ste už vyskúšali rôzne voľne predajné lieky, ako je napríklad viagra a želaný výsledok sa nedostavil, nezúfajte. Na trhu existuje mnoho ďalších liekov. Medzi novinky patrí i liečivo Spedra. Účinnou látkou je takzvaný Avanafil. Výhodou je to, že jeho účinky necítite ihneď po použití tabletky, ale až priamo pri vzrušení. Tak ako v prípade všetkých liekov, by ste sa mali dopredu poradiť so svojim lekárom. Platí to najmä v prípade, že trpíte chronickým ochorením, alebo inými zdravotnými problémami. Všetko potrebné sa samozrejme dozviete aj priamo v príbalovom letáku. Na trhu existuje viacero liekov z tejto rady. Za spomenutie stojí napríklad liek Avaforce, alebo Avana.

Ako spozorovať že niečo nie je v poriadku

Erektilná disfunkcia trápi najmä mužov po dosiahnutí štyridsiatky. Nie je však vylúčené, že sa s ňou stretnú aj omnoho mladší muži. Pokiaľ sa vám takáto nepríjemnosť stane raz, alebo dvakrát, neznamená to ešte nič vážne. Iné je to v prípade, že na sebe pravidelne spozorujete niektoré z nasledujúcich prejavov.

držení za ruce

  1. Nedokážete dosiahnuť stopercentné vzrušenie (stoporenie penisu)
  2. Vaša erekcia je príliš slabá.
  3. Erekcia sa dostaví neskoro.
  4. Počas sexuálneho styku, respektíve pri sexuálnom vzrušení erekcia prichádza a opäť „odchádza“.
  5. V niektorých prípadoch sa erekcia nedostaví vôbec.