Montáže a realizácie od LM-mont sú jednoducho vidieť!

Spoločnosť LM-mont sa zaoberá v prvom rade montážami a realizáciami hliníkových a sklenených konštrukcií, zásten, zábradlí, dverí, okien a podobne. Bohaté skúsenosti v tejto branži im umožňujú spolupracovať nielen s bežnými zákazníkmi, ako sme my, ale aj s architektmi, developermi, stavebníkmi a podobne. Okrem samotnej realizácie každého podobného projektu totiž dokážu pripraviť i technické dokumentácie, projekty, statické výpočty a poradia s výberom vhodných materiálov a prvkov. Jednoducho povedané vedia, čo robia a robia to kvalitne a na profesionálnej úrovni. Svedčia o tom mnohé fotografie z realizácií konkrétnych projektov, ktoré firma urobila a má ich odprezentované na svojich webových stránkach. Veru nečudo, však každý vyzerá krásne luxusne a jedinečne!

montáž okna

Odborníci na sklenené dvere a zábradlia

Realizácie zo skla by sme obzvlášť vyzdvihli ! Každá je totiž naozaj vidieť, čím myslíme, že sú naozaj veľmi pekne prevedené a vkusne zrealizované v exteriéroch i v interiéroch. Sklenené zábradlia na balkónoch, terasách a posedeniach vyzerajú štýlovo, originálne a luxusne moderne zároveň. Jedinečnosť ďalších detailov stavieb a miestností tak so sklom bude ozaj vidieť tiež !

montér

Príslušenstvo „naporúdzi“

Okrem veľkých stavebných kúskov a dielov, nájdete v ponuke a v e-shope aj všetko príslušenstvo. Napríklad 9137 SSS LMmont.sk protikusy pre zámky v cene 5€ bez Dph za kus a ostatné príslušenstvo k skleneným stenám a dverám tu nájdete tiež. Kto realizuje, alebo bude realizovať podobne systémy, konštrukcie, dvere a steny, určite privíta aj odborné poradenstvo pred tým, než sa do prác pustí, alebo si ich objedná. Skrášli svoj interiér a exteriér návrhmi a realizáciou od LM-mont, veď všetko máš pod jednou strechou a nezáväznú kalkuláciu tu dostaneš tiež. Nuž spoľahliví projektoví partneri sa predsa hľadajú tak ťažko.