Kvalitné plastové obálky

Plastové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/plastove-obalky-sk patria medzi papiernický sortiment, ktorý je výhodný na balenie tovaru väčších rozmerov. Medzi tovar väčších rozmerov, ktorý sa dá pohodlne, bezpečne a bez poškodenia vložiť do obálky, patrí najmä oblečenie, ktoré sa dá jednoducho poskladať a uložiť podľa rozmeru obálky do definovaného prispôsobiteľného tvaru.

platové obálky

Obálky z plastového materiálu sú výhodnejšie na rozdiel od klasických papierových obálok, pretože sú pevnejšie a pri kontakte s vodou nedochádza k poškodeniu povrchu plastovej obálky, a tým k poškodeniu zabaleného tovaru. Pre bezpečnosť a diskrétnosť sú zvnútra obálky tmavej farby, aby nedošlo k zneužitiu a k znehodnoteniu obsahu v obálke. Ďalšou výhodou obálok vyrobených z plastového materiálu je, že šetria priestor a rozmery daného tovaru, tak že nebude potrebné používať rozmernejšie papierové krabice. Skvelou výhodou je aj to, že tento druh obálok je samolepiteľný, čiže nebudete potrebovať ďalšie papiernícke potreby. Ponúkame obálky vo viacerých farebných prevedeniach, kde okrem bielej farby ponúkame aj obálky v ružovom, či zelenom prevedení, pre prípadné rozoznanie viacerých druhov zásielok.

obálky z plastu

Ak vlastníte e-shop s módou, tak určite tento typ obálok je určený pre Vás a Vaše služby! Potešte svojich zákazníkov rýchlym riešením, ktorým sú práve obálky igelitovej formy, ktoré sú ľahko baliteľné, pevné a bezpečné, tak že objednávka pre zákazníka dorazí určite v nepoškodenom stave, bezpečne a načas! Stavte na kvalitu za rozumnú cenu! Môžete si zakúpiť na našom e-shope obálky vo viacerých kusoch, v ponuke sú obálky desať kusové až sto kusové. Najlepším riešením je zakúpenie väčšieho počtu obálok, tj.sto kusové, ktoré Vás vyjdú výhodnejšie. Neváhajte a navštívte náš web, kde si môžete zakúpiť tieto skvelé obálky za skvelú a bezkonkurenčnú cenu! Len u nás! Využite naše služby, a zabaľte svoj textil do pevných a vodeodolných obálok!