Keď to chcete, tak to majte

Ženy často veľmi dobre vedia, čo by chceli, len sa trochu hanbia to povedať nahlas. Verte tomu, že nech sa deje čokoľvek, všetko by malo byť v prvom rade tak, ako sa rozhodnú samy a nech sa deje čokoľvek, občas sa na to proste nevedia pozrieť tak reálne, ako by sa od nich možno čakalo. Pre mnohých ľudí je to veľmi smiešne, ale pravdou aj tak stále zostáva, že môžete robiť čokoľvek, pokiaľ to chcete robiť vy sami, pokiaľ sa vám to páči a pokiaľ si myslíte, že na to proste máte. A to musíte vedieť sami.

sada na nehty

VIETE, ČO ŽENY CHCÚ?
Hovorí sa, že to nevedia ani ony samy, no to nie je celkom pravda. Pravda je to, že ženy proste potrebujú, aby im niekto povedal, že sú dobré v tom, čo robia a že v tom majú jednoducho ďalej pokračovať. Nakoniec to bude aj tak hlavne tak, aby boli spokojné, aby bolo všetko naozaj super a aby sa vedeli skutočne zamyslieť nad tým, prečo by mali robiť to, čo robia. Niekedy proste musíte postaviť všetko na druhú koľaj. A niekedy vám stačí sada na gelové nechty, aby ste boli spokojným človekom. Ale je to len na vás.

sada

ČO VÁS UROBÍ NAOZAJ ŠŤASTNOU?
Asi ste o tom až tak nepremýšľali, no verte tomu, že je to aj takáto maličkosť, ktorá vás vie posunúť presne tam, kam sami nakoniec aj tak dúfate, že budete, možno z rôznych dôvodov. Nakoniec sa proste musíte sami rozhodnúť, čo vás bude posúvať tam, kam chcete byť a z čoho máte naozaj obrovskú radosť. Asi by ste sa proste mali zamyslieť nad tým, čo vás baví, na čo sa môžete pozrieť a kvôli čomu sa viete posunúť ďalej a urobiť všetko presne tak, ako to chcete vy sami. Verte tomu, že o tomto to celé bude a všetko bude presne tak, ako sa na to budete pozerať aj naďalej. Tak nečakajte dlho a uvidíte sami. Všetko, čo vás teší, máte možno teraz priamo pred sebou, no nie? Tak sa nebojte a spravte to kvôli sebe. Všetko má svoj čas a nakoniec pochopíte, že presne na tomto to celé závisí.