Firmy určené na predaj

Na trhu pôsobíme ako sprostredkovateľská firma, ktorá sa zaoberá oblasťou podnikania. V tomto rozsahu prinášame širokú ponuku služieb, ktoré zameriavame a vytvárame na základe požiadaviek našich zákazníkov. Sústredíme sa na to, aby naši klienti mali jednoduchý štart vo vykonávaní ich podnikateľských aktivít a aby všetky potrebné úkony, ktoré sú potrebné pre existenciu a prevádzku obchodu, prebehli jednoducho, bez problémov a komplikácií. V našej databáze nájdete firmy, ktoré sú pripravené na predaj, všetky účtovne čisté, bez pohľadávok a záväzkov, bez ohľadu na to, či v minulosti podnikali alebo nie. Prezrite si jednotlivé ponuky s popismi firiem a zoznámte sa s predmetmi ich podnikania, s náplňou ich práce a s ich zameraním. Možno ste vo fáze rozhodovania a zvažujete akým smerom sa v podnikaní vyberiete. Čo bude vašou každodennou náplňou práce, kde venujete svoju energiu, čas a peniaze, aby sa vám naplnila vaša vízia plánovaného obratu a zisku z vašej zodpovednej práce, z vášho podnikania. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou spoločností, ktoré boli pripravené za účelom predaja.

uzatvorenie obchodu

Firmy na predaj sú pripravené pre vás. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Ak vám z daných ponúkaných firiem nevyhovuje názov spoločnosti, adresa spoločnosti, predmet podnikania a iné uvedené údaje, na základe konzultácie s vami, vybavíme potrebné zmeny, ktoré budú podľa vašich požiadaviek zmenené v Obchodnom registri. Po podpísaní kúpno-predajnej zmluvy a všetkých prislúchajúcich a potrebných dokumentov, ktoré nám zašlete poštou, nastáva deň zápisu do Obchodného registra, ktorý sa považuje za deň, kedy je daná firma už vo vašich rukách a vy môžete začať podnikať.

obchod na jednotku

K ďalšiemu zásadnému deleniu spoločností na predaj patrí informácia, či daná spoločnosť je alebo nie je platiteľom dane z pridanej hodnoty. Rozhodnite sa správne a vyberte si firmu, ktorej meno bude reprezentovať vás a vašu obchodnú činnosť a prinesie vám prosperitu. Zaistite si plnohodnotnú budúcnosť už dnes. Sme tu pre vás stále, na nás sa môžete vždy obrátiť, poskytujeme neobmedzené poradenstvo a konzultácie.