3 tipy pomocou ktorých zlepšíte svoju erekciu

Trápia vás problémy s erekciou? Nemusíte mať obavy a ani sa hanbiť. Verte, že nie ste jediní na tomto svete, kto zápasí s podobnou situáciou. Dôležité je hlavne to, aby ste s tým čo najskôr niečo urobili. Preto vám prinášame tri tipy, ako na to.

Bozkávajúci sa pár

Tabletky na erekciu

Tabletky na erekciu môžeme pokojne označiť za tú najefektívnejšiu a najrýchlejšiu pomoc pri poruchách erekcie. Ako pravdepodobne viete, tento druh liekov je väčšinou viazaný na lekársky predpis. Túto drobnú prekážku môžete vyriešiť generikami, teda liekmi, ktoré účinkujú rovnako, avšak sú predajné aj bez predpisu. Ide o náhradu, ktorá obsahuje rovnakú účinnú látku, je lacnejšia a jej užívanie je bezpečné.
Aj napriek tomu, že si tieto tabletky môžete kúpiť bez lekárskeho predpisu, je veľmi dôležité, aby ste ich užívali s rozumom. Prekračovanie najvyššie povolenej dennej dávky, kombinovanie s liekmi na tlak, alebo užívanie pri niektorých chronických ochoreniach, nie je vôbec bezpečné.

Špeciálny tréning

Poznáme špeciálnu skupinu cvikov, ktoré dokážu výrazne zlepšiť vašu výkonnosť. Je však veľmi dôležité, aby ste ich praktizovali pravidelne a po dlhú dobu. Hovoríme o takzvaných Kegelových cvikoch, ktoré vplývajú na dĺžku a kvalitu erekcie. Taktiež si nimi môžete pomôcť pri problémoch s predčasným vyvrcholením. V podstate ide o spevnenie celej panvy a príslušného svalstva. Sú nápomocné pre obe pohlavia a taktiež pri inkontinencii.

Biele tabletky

Zabudnite na stereotyp

Veľmi častou príčinou, ktorá stojí za poruchami erekcie, je nuda. Hovoríme o nude v spálni. Ak ste so svojou partnerkou spolu už mnoho rokov, nie je ničím zvláštnym, že sexuálny život nie je tým, čím býval pri vašich spoločných začiatkoch. Nedostatočné vzrušenie a chuť na sex automaticky vplýva na vašu erekciu. Preto sa nebráňte experimentom a celkovému okoreneniu vášho sexu.