Sex môže byť dokonalý

Niekedy by ste sa mali jednoducho zamyslieť nad tým, čo je pre vás naozaj to najlepšie. Keď to neviete, mali by ste proste urobiť všetko tak, ako to chcete vy sami. A niekedy proste musíte len tak pokračovať a musíte urobiť všetko čo najlepšie. Tento raz by ste sa mali proste zamyslieť nad tým, čo je pre vás super a aj nad tým, ako vyriešiť každý problém s erekciou.

akt

Nemali by ste sa zamýšľať len nad tým, čo je pre vás nepodstatné a nad tým, prečo ste človek, ktorý nejako nevie so všetkým pracovať. A nakoniec ide hlavne o to, aby ste boli naozaj so všetkým čo najspokojnejší. A nakoniec ide o to, aby bolo všetko čo najlepšie. Tento raz proste musíte urobiť maximum, aby boli veci naozaj presne také, ako to chcete vy sami. A tento raz ide hlavne o to, aby bolo všetko čo najlepšie. A predsa len by ste sa mali zamýšľať hlavne nad tým, ako udú veci skutočne super. A tento raz ide o to, aby boli veci perfektné a keď ide o sex, všetko by malo byť také, ako to je pre vás naozaj super.

Niekedy ide proste o to, aby boli veci krásne a aby bolo všetko skutočne presne také, ako sa na veci chcete pozerať a ako bude všetko presne také, ako vám na tom záleží. A keď vám na tom záleží, už sa proste musíte len pozerať na to, ako to vidíte a ako je všetko také, ako to vidíte. Ale keď ide o sex, je jasné, že by to malo byť niečo navyše. Jediné, čo je pre vás dokonalé, je váš milostný život, takže myslite na to, aby boli veci skutočne presne také, ako to je pre vás naozaj úžasné. A niekedy musíte všetko spraviť presne tak, aby boli veci naozaj úžasné.

žena

Sex by mohol byť niečo, čo vás proste bude posúvať. A verte tomu, že aj keď by ste si sex možno predstavovali inak, vždy môžete všetko urobiť presne tak, aby to bolo lepšie a aj sex. Ide len o to, aby boli veci čo najlepšie. Nemusíte sa zamýšľať nad tým, že dačo nejde, ale naopak.