Problémy s erekciou môžu prekvapiť každého. Ako im zabrániť?

Cukrovka, vysoký krvný tlak, nadváha, dlhodobý stres. Vravia vám niečo tieto pojmy? Pokiaľ nie sú vašou súčasťou, mali by ste to tak uchovať a snažiť sa preventívne robiť niečo preto, aby to tak zostalo naďalej. Výrazne vám k tomu dopomôže najmä dodržiavanie zdravého životného štýlu.
Neskoro však nie je ani pre tých, ktorí sú už s niektorým z týchto pojmov oboznámení osobne. Vždy je tu nový deň a šanca začať odznova, respektíve aspoň upraviť niektoré škodlivé návyky. Nehľadiac na vážnejšie zdravotné ochorenia, stres ako aj nezdravý spôsob života sa môžu výrazne podpísať pod dnešnú pomerne rozšírenú problematiku porucha erekcie.

pouta

Možno je vám daný problém žiaľ veľmi dobre známy, no možno vás postihne o pár rokov.
Čo však ale nemusí, pokiaľ mu nebudeme výrazne dopomáhať. Ku kvalitnému sexuálnemu životu, ale aj celkovému zdraviu je potrebné prijímať vysoké množstvo minerálov a vitamínov a naopak snažiť sa z nášho tela odbúrať zbytočne škodlivé toxíny či zvýšený obsah tuku. Dôležitý je takisto pravidelný pohyb ako aj ochrana nášho psychického zdravia.

  • Vaša kondícia (a to aj tá v posteli) vám následne poďakuje svojou kvalitou.

Dodržiavanie rovnakých princípov môže byť takisto cestou späť pre tých, čo začínajú u seba vidieť prvé znaky sexuálnych neúspechov a možnej erektilnej dysfunckie alebo tiež predčasnej ejakulácie.

kondom

  • Zatiaľ čo erektilná dysfunkcia môže mať pôvod fyzického charakteru, pod predčasnú ejakuláciu sa vo viacerých prípadoch podpisuje pravidelný stres a celková psychická nevyrovnanosť.

Vieme, že niečo nie je v poriadku, pokiaľ kamoš tam dole jednoducho „drží štrajk“. Problémom je však aj strata kontroly nad udržaním erekcie, a to najmä v prípade, ak sa dostaví pod dobu kratšiu než 5 minúť a nedokážeme ju ovplyvniť.

  • Oba opísané problémy sú však trochu rozdielne a tým pádom zrejme majú tiež rozdielneho pôvodcu.

K posilneniu erekcievám okrem zdravšej životosprávy môže dopomôcť zvýšený príjem magnézia alebohorčíka, doporučeným liekom sú však aj čili papričky.

  • Siahnuť sa dá takisto po liečivách alebo tabletách, pokiaľ hľadáte rýchly a efektívny účinok bez nutnosti zaujímať sa o príčiny.