Pomoc pre nedočkavcov

Keď sa povie „problém s erekciou“, väčšine ľudí napadne neschopnosť ju dosiahnuť, poprípade ju udržať počas pohlavného styku. Mnohí muži, však bojujú s úplne inou situáciou. Erekcia sa síce dostaví v ten pravý čas a počas pohlavného styku nikam „neodíde“, problémom je ale predčasná ejakulácia. Predčasné vyvrcholenie predstavuje v milostnom živote rovnako závažnú komplikáciu, ako napríklad neschopnosť dosiahnuť erekciu. Ak ste takúto situáciu už niekedy zažili, určite viete, že nejde o nič príjemné, a to ako pre vás, tak ani pre vašu partnerku. Táto nedokonalosť sa dá našťastie riešiť. Poznáme hneď viacero spôsobov.

Usmiaty muž

Prvou možnosťou sú tabletky určené na tento problém. Pri ich výbere, si však dajte pozor na to, aby ste si zakúpili tie správne. Ak by ste totiž užili tabletky na podporu erekcie, všetko by ste ešte viac skomplikovali. V súčasnosti si muži veľmi pochvaľujú tabletky P-force Lacné generiká. Ide o akúsi vylepšenú verziu lieku Kamgra. P-force obsahuje 100 miligramov látky sildenafil a 100 miligramov látky dapoxetine. Preto by mal byť ich účinok omnoho efektívnejší.
Odporúčané dávkovanie tohto lieku, je polovička dvesto miligramovej tabletky tesne pred pohlavným stykom. Ak by ste s jej účinkom neboli spokojní, môžete užiť aj celú tabletku, avšak iba jedenkrát za deň.

Modrobiele tabletky vysypané z pohára

Ak nechcete ihneď siahať po liekoch, môžete vyskúšať tréning. Ak máte navyše partnerku, ktorá má dosť trpezlivosti a je ochotná vám pomôcť, hodiny cvičenia môžu byť veľmi príjemné. Môžete praktizovať rôzne sexuálne hrátky, pri ktorých bude vašim hlavným cieľom nedosiahnuť vyvrcholenie. Zamerajte sa hlavne na dlhú predohru. To isté môžete samozrejme trénovať aj priamo pri pohlavnom styku. Je veľmi dôležité aby ste boli obaja v absolútnej psychickej pohode. Ostych v tomto prípade naozaj nie je na mieste. Nezabudnite aj na to, že počiatočné neúspechy neznamenajú koniec sveta. Jednoducho cvičte ďalej a ďalej, až kým nebude všetko podľa vašich predstáv.