Myslite radšej dopredu

V dnešnej epidémii si človek nemôže byť istý ničím. Môže sa stať, že zo dňa na deň sa nám zmenia naše plány, pretože to bude vláda tak chcieť. My musíme byť pripravený na každú situáciu tak, aby sme ju zvládli, čo najlepšie. Dobré je v tejto situácii myslieť radšej dopredu, aby sme potom neboli zbytočne nepríjemne prekvapení z vývoja situácie. Treba byť flexibilný a rýchlo sa prispôsobovať novým okolnostiam, ktoré nás čakajú. Nie je to ľahká situácia, ale keď sa zomkneme a budeme držať spolu, tak ju zvládneme.

golden-retriever-3712344_1920

Myslite aj na svoje auto. Na jar bola taká situácia, že do práce sme chodiť mohli, ale nikam inam. Preto je potrebné, aby ste tam vedeli prejsť. Ak sa ochladí, namrzne cesta, tak na letných pneumatikách by ste ďaleko nezašli. Alebo ak aj zašli, tak by to bolo život ohrozujúce. Takže navštívte pneuservis Dubnica Pitstopservis a dajte si prezuť letné pneumatiky za tie zimné. Je to dosť podstatné, pretože ak ostaneme fungovať takto, že do práce a domov, tak sa tam musíte vedieť nejako dopraviť a bez auta to bude dosť komplikované. Pripravte sa radšej na túto situáciu dopredu a zabezpečte si výmenu pneumatík.

tyres-1886359_1920

Nikdy nemôžeme vedieť, čo nám prinesie ďalší deň. Napríklad takí stredoškoláci v piatok spokojne odchádzali zo školy s tým, že v pondelok sa tam vrátia. No, cez víkend sa všetko zmenilo a oni už nenastúpili od pondelku do školy. Všetko, čo si nechali v škole, tam zostalo. Nemohli sa na túto situáciu pripraviť, pretože ju nikto neočakával. Bol to ako blesk z jasného neba. Žiaci, ktorí cestujú v nedeľu na internáty sa mohli po ceste už otočiť naspäť domov, pretože by sa tam nedostali. Školy a internáty zostali zavreté a nikto ich na to vopred nepripravil. Tak sa to môže stať aj so zákazom vychádzania. Nikto nás na to dopredu nepripraví, iba nám to oznámia a bude to hotová vec.