Ako si vylepšiť sex?

Nemal by si byť človek, ktorý je nespokojný. Mali by ste urobiť všetko tak, ako to chcete vy sami, ale ak o niečo chlapom naozaj ide, mali by ste sa proste zamerať na to, čo je naozaj najlepšie. A nech sa deje čokoľvek, je viac, než len jasné, že je podstatné hlavne niečo, čo potrebujete. A keďže chlapi často riešia svojho najlepšieho kamoška v nohaviciach, mali by ste sa pozrieť aj na oddialenie ejakulácie. Neverili by ste tomu, ale chlapov to naozaj trápi oveľa viac, než by ste kedy predpokladali a práve to je dôvod, ktorý by ste mali riešiť.

svádění

Sex je dôležitá vec, ktorá sa vám naozaj zapáči len v momente, ktorý je pre vás naozaj úžasný. A nech sa deje čokoľvek, všetko by malo byť v prvom rade o tom, čo je pre vás naozaj super. A keďže je podľa vás niečo naozaj super, všetko by malo byť presne také, ako vy sami chcete, aby bolo. A keď na to príde, nakoniec to bude aj tak len o tom, aby boli veci naozaj super. Všetko je predsa len presne také, ako vy sami chcete. A hoci je podľa vás nepravdepodobné, že sex je niečo neuveriteľne dobré, nakoniec to podľa vás bude lepšie, bude to skutočne dokonalé a ešte viac, než by ste kedy čakali.

milování

Sex je predsa niečo, čo by vás malo baviť. A keďže je to podľa vás nepravdepodobné a sex nemusí byť niečo, čo vás deprimuje, pozrite sa hlavne na to, čo vás naozaj baví a čo podľa vás bude všetko skutočne dokonalé len vtedy, keď to vy sami budete chcieť urobiť. A väčšinou sa stačí len pozrieť na to, čo vám robí dobre, čo robí dobre vášmu partnerovi a vtedy pochopíte, že to je niečo, čo vás posunie ďalej. Keďže niekedy je podľa vás niečo nepodstatné, ale niekedy je to viac, než by ste kedy chceli. A ak chcete, aby bolo všetko lepšie, aby boli veci krásne, no teraz je to lepšie už len preto, lebo sa proste snažíte. Snaha sa v sexe proste cení, nech sa deje čokoľvek.